درباره ما

ما زیبائیم، خویش را زیــــبا کن                         خو باما کن، ز دیگران خو واکن
ور میخواهی که کان گوهر باشی                        دل را بگشای و سینه را دریا کن
_

به نام خالق زیبایی ها

درباره ما

شرکت فرانگر اندیش هور آفرین (سهامی خاص) در سال 1398 با هدف تولید محصولات با کیفیت در حوزه نگهداري و حفاظت از پوست به صورت کاملاً حرفه اي و تخصصی تاسیس گردید.

این شرکت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی خود را با نام تجاری بیکن (Biken)  آغاز نمود و با جذب نیروهای متخصص و خبره، استفاده از آزمایشگاههای معتبر و با بکارگیری دانش روز، موفق به تولید، توزیع و فروش محصولات متنوع زیر گردید:

 • کرم ضد آفتاب رنگی (در دو نوع پوست چرب و خشک، و در چهار طیف رنگی جذاب از هر نوع)
 • کرم آبرسان و نرم کننده دست و ناخن
 • پاک کننده آرایش میسلار واتر (در دو نوع پوست چرب و خشک)
 • محلول پاک کننده دوفاز آرایش چشمی
 • ضد آفتاب فیوژن واتر بی رنگ (به زودی)

این محصولات از لحاظ کیفیت جزء محصولات رده بالای بازار بوده و عمده فروش آنها در داروخانه ها و با ویزیت پزشک انجام میگیرد.

شرکت فرانگر در حال حاضر دارای 2 شعبه و 15 نمایندگی در سطح کشور میباشد و توزیع و فروش در تهران از طریق دفتر مرکزی آن انجام می گیرد. این شرکت به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، دارای تاییدیه های معتبر از پزشکان متخصص در نشست های علمی معتبر میباشد.

تحقیق و توسعه، ارائه مقالات متعدد و همکاری‌های نزدیک با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج کشور همواره از جمله دستاوردهای این شرکت بوده است.

بیانیه مأموریت و چشم انداز

_

ما مفتخریم تا با برخورداری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و بکارگیری نیروهای متخصص و توانمند، در ساختاری مهندسی شده و نظام مند، با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه آلمانی با فرمولاسیون منحصر به فرد، محصولی ایده آل برای محافظت از انواع پوست های چرب و خشک تولید نموده تا علاوه بر حفظ سلامت فردی، زیبایی طبیعی را به ایران زمین هدیه نماییم.

ما معتقديم كه سرمايه گذاري در جهت تحقيقات و پژوهش، پشتوانه‌اي است براي تحقق اهداف سازمان.

ما به طور مستمر به ارزيابي عملكرد خود ميپردازيم و همواره بهبود عملكرد در سرلوحه سازمان قرار گرفته است.

ما بر اين باوريم كه تحقق چشم انداز سازمان، در گرو افزايش رضايتمندي مشتریان ما خواهد بود.

ما معتقديم كه منابع انساني کارآمد، ارزشمندترين سرمايه ماست.

ما برآنيم در راستاي شايسته سالاري از طريق حفظ و جذب نيروهاي متخصص، وفادار و با تجربه حركت نمائيم.

رسالت شرکت فرانگر حفظ و ارتقای سلامت و زیبایی جامعه است و در تلاش برای این مهم، همواره تمامی تیم های فعال در مجموعه با اتکا به دانش فنی و تجربه چندین ساله خود، بروز رسانی فرمولاسیون محصولات خود را با توجه به نیازهای روز جامعه سرلوحه همیشگی کار خود قرار داده اند.

چشم انداز این شرکت دست یافتن به جامعه ای سالم تر میباشد که همواره در این راستا تمام تلاش خود را در تولید محصولات سلامت محور بکار گرفته است.

تلاش در جهت رونق اقتصادی منطقه با توسعه صادرات موثر، از دیگر چشم اندازهای قابل ذکر شرکت فرانگر میباشد.

_

خط مشی کیفیت

شرکت فرانگر اندیش هورآفرین ارائه دهنده خدمات تولید و فروش محصولات آرایشی بهداشتی، به منظور جلب رضایت ذینفعان سازمان، اهداف کلان زیر را تحت عنوان سرلوحه سازمان اعلام میدارد:

 • دستیابی به توان رقابتی با افزایش سهم بازار، از طریق توسعه کیفی و کمی سبد کالا، توسعه روابط با مشتریان و بهبود مستمر در ارزیابی تأمین کنندگان
 • سودآوری از طریق افزایش کارایی فرایند فروش، بهبود نظام کنترل داخلی در حوزه مالی، بهینه نمودن جریان نقدینگی و ارتقاء توانمندی منابع انسانی
 • ایجاد سازمانی چابک از طریق فراهم ساختن زیر ساخت های فیزیکی استاندارد و مکانیزه کردن فرایندها مبتنی بر فناوری اطلاعات
 • ارتقاء سطح کیفیت محصولات و خدمات و دستیابی به حداکثر حس رضایتمندی و وفاداری مشتریان و ذینفعان
 • توسعه پایدار، بهبود مستمر و اثربخش سیستم های مدیریتی
 • گسترش فرهنگ مشتری مداری و بهبود مستمر فرایندهای رسیدگی به بازخورد مشتریان
 • توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء فرهنگ کسب وکار با آموزش مستمر، افزایش روحیه مسئولیت پذیری و کارتیمی

 

در این راستا از كليه مدیران، مسئولین و کارکنان ارکان اجرایی، عملیاتی و ستادی شرکت انتظار مي‌رود ضمن تعهد و پایبندی به رعایت تمامی الزامات قانونی وسایر الزامات مرتبط در تمام فعاليتهاي خود، با رویکردی مسئولانه و مجدانه نسبت به تبيين و تشريح موارد فوق براي همكاران وجلب مشاركت كامل آنها جهت بهبود مستمر اثربخشي سیستم و اجرای کامل و بدون نقص تمامی الزامات آن اقدام نمايند. همچنین با در نظر گیری اصول مشتری مداری، دسترسی آسان، واقع بینی، دقت و سرعت در پاسخگویی، محرمانگی، قانون مندی و اصول اخلاقی، کلیه نظرات و شکایات هاي دریافتی از سوي مشتریان را به صورت اثربخش و کارا بدون هیچ گونه پیشداوري رسیدگی نمایند و امید داریم با تلاش مستمر و روزافزون شاهد افزایش مستمر رضایتمندي و وفاداری مشتریان خود باشیم. بديهي است كليه فعاليت ها و اقدامات مورد نیازجهت تحقق موارد یاد شده و همچنین تأمين منابع لازم درچارچوب ارکان نظامنامه و استانداردهای فوق الذکر، مورد حمایت و پشتیبانی کامل مدیریت عامل شرکت قرار خواهند گرفت. خط مشی فوق سالیانه مورد بازنگری وتصویب مجدد قرار میگیرد.

_

تحقیق و توسعه

شرکت فرانگر اندیش هور آفرین با سرمایه گذاری مناسب در واحد تحقیق و توسعه، توجه خود را علاوه بر ابداع محصولات جدید، معطوف به بالا بردن کیفیت محصولات جاری، شناسایی و طراحی محصولات ارزشمند در زمینه آرایشی و بهداشتی نموده است و با ابداع فرمولاسیونهای تخصصی، خود را از رقبایش متمایز ساخته است.

این شركت در نظر دارد از طریق سرمایه گذاری بر مباحث تحقیق و توسعه و تولید علم و با ارتقاء سطح آموزش كلیه پرسنل شركت به توسعه بیش از پیش تولیدات خود از لحاظ كمی و كیفی اقدام نموده و با پایبندی روز افزون نسبت به تعهدات خود در جامعه، جایگاه خود را به عنوان یكی از تولید كنندگان برتر محصولات آرایشی و بهداشتی در كشور تثبیت نموده و رضایت مشتریان را جلب نماید.

به همین منظور در راستای پیشبرد اهداف خود، از همان بدو تاسیس، همواره با اتکا به دانش و توان تیم متخصص تحقیق و توسعه خود و با بروزرسانی منحصر بفرد فرمولاسیون محصولات روز اروپایی، سعی کرده است تا محصولاتی با کیفیت ممتاز منطبق با اقلیم ایران و نیاز مشتریان طراحی و تولید نماید. همچنین بهره‌مندی از شبکه وسیع فروش و توزیع محصولات، در سراسر کشور و فراهم نمودن زمینه‌های صادرات به سایر کشورها، باعث شده تا مشتریان به سهولت و در اسرع وقت محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

در کنار فعالیت‌های جاری، این شرکت با همراهی متخصصان، مشاوران و اساتید برجسته دانشگاه در تلاش بوده تا همواره به تحقیق و توسعه و گسترش دانش فنی، با تمرکز بر تولید محصولاتی متمایز و باکیفیت اهتمام ورزد. رشد و پیشرفت ما در عرصه های مختلف صنعت و کسب تمامی موفقیت‌ها در سالهای طولانی حضور، مرهون تلاش و پشتکار سرمایه‌های انسانی متخصص و دانشگری است که در واحدهای مختلف با جدیت و سختکوشی مشغول فعالیت هستند.

_

سیستم مدیریت کیفیت

کلیه مواد اولیه مورد استفاده در فرمول ساخت محصولات شرکت فرانگر اندیش هورآفرین، از مرغوب ترین مواد اولیه آلمانی و از به نام ترین تأمین کنندگان داخلی و اروپایی تهیه و به پروسه تولید وارد میگردد. کنترل کیفیت مواد اولیه، حین تولید و محصول نهایی در صدر امور نظارتی و از الزامات تعریف شده در ساختار شرکت میباشد.